Німецькі аеропорти зупинилися через попіл

Авіарейси по всій Британії мають відновитися по тому, як через попіл з ісландського вулкану у аеропортах застрягли тисячі пасажирів.

Копирайт изображения PA
Image caption Ісландія заявляє, що вулкан заспокоюється і найгірше позаду

Раніше були скасовані рейси у Шотландії, Північній Ірландії та північній Англії, а також - близько 500 рейсів до Європи.

Представники компанії з контролю за повітряним простором Nats заявили, що небезпечна концентрація вулканічного пилу за ніч розійшлася.

Утім, планують скасувати деякі рейси з Британії до Німеччини.

Німеччина на черзі

Німецька метеорологічна служба заявила, що авіапростір над їхніми північними містами, включно з Бременом та Гамбургом, закриваються з 5.00 години ранку середи, оскільки в атмосфері зафіксований підвищений рівень попелу. Припускають, що невдовзі можуть також закрити аеропорти Берліна і Ганновера.

Компанії British Airways та KLM скасовують рейси до Норвегії та Швеції.

Водночас, метеорологічна служба Британії заявила, що вулканічний пил може повернутися до країни у п'ятницю.

Image caption Через скасування рейсів люди ночували в аеропортах

Представники аеропортів сказали, що сподіваються невдовзі відновити звичний режим роботи, але попереджають, що рейси і надалі можуть скасовувати, тому пасажирам радять ретельно перевіряти інформацію про їхні рейси.

Представник уряду Ісландії, професор Магнус Тумі Гудмундссон повідомив, що інтенсивність виверження вулкану зменшується з кожним днем, і він сподівається, що найгірше вже позаду.

Новини на цю ж тему