Австрієць отримав права водія з фото в друшляку

Австрійський атеїст Ніко Алм виборов право знятися на офіційне фото у друшляку. Поліція змушена була випустити права водія з такою фотокарткою, погодившись таким чином із твердженням їх власника, що друшляк - це "релігійний головний убір".

Копирайт изображения NIKO ALM

Ніко Алм звертався з відповідним проханням до властей три роки тому, коли прочитав, що головні убори на такого роду фото можуть бути дозволені з урахуванням конфесійних причин.

Пан Алм пояснив, що друшляк є необхідною умовою його релігії - пастафаріанізму.

Відвертий атеїст сказав, що належить до Церкви Літаючого Спагеті Монстра,- веселої віри, послідовники якої називають себе пастафаріанцями.

Копирайт изображения NIKO ALM
Image caption Ніко Алм на офіційному фото в "релігійному головному уборі"

Після такої заявки на обожнювання макаронних виробів австрійські власті зобов’язали надати сертифікат від лікаря, що бажаючий отримати права "психологічно придатний" водити автомобіль.

Медична довідка Ніко Алма підтвердила нормальний стан його психіки, і поліція випустила права з урахуванням побажання "пастафаріанця".

Однак пан Алм не збирається зупинятись на досягнутому. Як він заявив австрійській агенції APA, далі буде звернення до австрійської влади щодо визнання пастафаріанізму офіційно визнаною релігією.