Medvedev Girls роздяглися за закон

пиво Копирайт изображения Reuters
Image caption Учасники акції вийшли з гаслом: "Обирай, пиво чи ми".

Прихильниці російського президента Дмітрія Медвєдєва, які називають себе Medvedev Girls, влаштували в центрі Москви акцію на підтримку законопроекту про заборону розпивання пива в громадських місцях.

Дівчата з групи підтримки президента Медвєдєва пропонували всім охочим роздягнути себе в обмін на відмову вживати напій.

Як повідомляють агенції, охочих виявилось набагато менше, ніж кореспондентів, які слідкували за розвитком подій.

"Ми підтримуємо всі ініціативи президента. В тому числі закон про розповсюдження алкогольної продукції", - сказала одна з активісток руху журналістам.

Інформація про акцію була поширена через соціальні мережі. На сторінці мережі "В Контакте" двоє дівчат з Medvedev Girls назвали вуличну акцію відповіддю "Армії Путіна".

Копирайт изображения Reuters
Image caption Журналісти виявили до акції більший інтерес, ніж ті, хто мав би відмовитися від пива

Чимало агенцій з-за меж Росії подали цю новину в контексті майбутніх виборів президента Росії, вони відбудуться у 2012 році.

Між групами підтримки російського президента Медвєдєва та прем’єр-міністра Владіміра Путіна вже тривалий час йде щось схоже на змагання.

Минулої п’ятниці в Москві відбулась акція "Порву за Путіна", на яку прийшло близько 20 дівчат в футболках з рожевим портретом прем’єра.