Китай почав морські випробування "Варяга"

Копирайт изображения Reuters
Image caption Впродовж останніх років корабель активно добудовували в Даляні

Китай розпочав морські випробування свого першого авіаносця, який був побудований на українському суднобудівному заводі в Миколаєві ще в радянські часи.

Китайській стороні його продали наприкінці 90-років за 20 мільйонів доларів.

Офіційний Пекін спочатку довго відмовчувався щодо планів відновлення палубного авіаносця.

Сполучені Штати та інші країни висловлюють побоювання, що баланс сил в Тихоокеанському регіоні з появою китайських авіаносців може різко змінитися.

За попередніми даними, Китай розглядає можливість побудови 4 кораблів класу, який дає можливість використовувати авіацію практично у всіх районах світового океану.

Зокрема, в Південно-Китайському морі Китай хоче контролювати острови, які В’єтнам вважає своєю територією. Суперечка з В'єтнамом та іншими сусідами пов’язана з наявністю родовищ нафти на шельфі.

Напружені стосунки офіційний Пекін має з Тайванем.

Китай хоче авіаносці

Копирайт изображения BBC World Service
Image caption Палуба авіаносця сконструйована так, щоб забезпечити зліт та посадку літаків

Випробування розпочалися, як повідомляють китайські державні ЗМІ, на світанку. "Згідно з військовими джерелами, перші морські випробування проводяться у відповідності з графіком переобладнання корабля", - відзначається в повідомленні агенції Сіньхуа.

"Після повернення з морських випробувань переобладнання та перевірка авіаносця будуть продовжені", - сповістила агенція, не заглиблюючись в подробиці.

Міністерство оборони Тайваню вже підтвердило, що уважно моніторить хід випробувань.

З тих повідомлень, які розповсюджують китайські ЗМІ, колишній авіносний крейсер, який Україна продала азійській країні на брухт, стане учбовим і випробувальним майданчиком військово-морських сил.

Китай також розгортає наземний тренувальний комплекс, який імітує палубу корабля і дає змогу пілотам тренувати злети та посадки. Подібний комплекс є й в Україні в Криму. Називається він "Нитка" і використовують його для тренувань своїх пілотів росіяни.

Декілька років тому українські ЗМІ писали про виявлення спецслужбами шпигуна. Нібито той збирав інформацію про цей тренажер для Китаю.

Україна не знала, що робити з "Варягом"

Будівництво "Варягу" в Миколаєві було розпочато ще у 80-роки. Цей корабель був частиною планів СРСР щодо створення власних авіаносців. До цього на радянському ВМФ були лише декілька авіаносних кораблів значно меншого розміру, на яких базувалися літаки вертикального злету та посадки і вертольоти.

Радянський ВМФ в цьому плані значно програвав флотам країн НАТО, в першу чергу США.

Копирайт изображения bbc
Image caption ВМФ США має у своєму складі 11 авіаносців

Сполучені Штати ще в роки Другої Світової війни вели активні бойові дії на Тихому океані з використанням авіаносців і накопичили величезний досвід їхньої побудови.

Однак Китай зараз зробив крок, який в майбутньому може відсторонити США від повного домінування в регіоні.

Україна, яка отримала у спадок "Варяг", багато років не знала, що робити з недобудованим кораблем.

У 1998 році Китай купив його за 20 мільйонів доларів.

Не собі, так іншим

Копирайт изображения CNS
Image caption Китай довго чекав від Туреччини дозволу на буксирування "Варяга" через Босфор

З Миколаєва до Китаю "Варяг" почали буксирувати у 2000-му році. Подорож тривала два роки. Більшість часу пішла на очікування дозволу від Туреччини на прохід через протоки з Чорного моря. Вважалося, що Китай зробить з недобудованого корабля розважальний центр-казино в Макао.

До цього подібні центри з’явилися на списаних авіаносних крейсерах радянської побудови, які Китай купував у Росії. Всі авіаносці радянського ВМФ, в тому числі єдиний на сучасному російському флоті "Адмірал Кузнєцов", були побудовані на території України в Миколаєві.

Як кажуть експерти, Україна зараз будує для Китаю чотири десантні кораблі на повітряній подушці "Зубр": дороге задоволення, яке не може дозволити собі сама. А от Китай хоче ще дорожчі зразки зброї – авіаносці, яких він досі не має. Український досвід побудови суперкораблів Китай ще цікавить.

Нова назва авіаносця - "Ши Лан", це ім’я відомого флотоводця в історії Китаю. Але поки що у всіх повідомленнях корабель частіше називають по-старому - "Варяг".

Від етапу початку випробувань до їхнього повного завершення може пройти декілька років.

Новини на цю ж тему